З 26 до 29 квітня в Грузії пройде кінофестиваль "Україна в фокусі"
З 26 до 29 квітня в Тбілісі в четвертий раз пройду фестиваль українського кіно «Україна в фокусі», під час якого будуть представлені 6 повнометражних національних фільмів та 4 короткометражних стрічки. Всі покази пройдуть в кінотеатрі «Амірані»
Організаторами фестивалю виступають компанії FX Films Georgia та JS Films. Захід відбудеться за підтримки Державного агентства України з питань кіно, посольства Укріїни в Грузії, Грузинського національного кіноцентру, Одеського міжнародного кінофестивалю, а також компанії Solar Media Entertainment.

«Ми дуже раді, що фестиваль «Україна в фокусі» пройде вже вчетверте. Цього року в прокат вийшло багато дуже якісних українських фільмів — нам дуже складно було обрати кращих з кращих, щоб представити їх в Тбілісі. Можливість показувати національне кіно в інших країнах — це дуже важливий аспект не тільки для кінематографа України, але й один з найважливіших етапів культурної дипломатії та співпраці. Ми раді, що глядачи побачать українські кінострічки, які брали участь в кінофестивалях класу А та отримали міжнародне визнання», - зазначають організатори фестивалю Марія Москаленко та Юлія Сінькевич.

Кінофестиваль відкриє показ українсько-словацької кінострічки «Межа» режисера Петера Беб'яка, кримінального трилера про контрабанду на кордоні між Украюною та Словаччиною. Українська прем'єра фільму відбулась в межах 8-го Одеського кінофестивалю, а в Словаччині кінострічка стала найкасовішою за всю історію словацького кінопрокату, зібравши понад 2 млн. доларів.

В другий день кінофестивалю відбудеться показ фільму «Кіборги» режисера Ахтема Сеітаблаєва. Кінострічка — володар Національної кінопремії «Золота Дзиґа»в 6-ти номінаціях, в тому числі в категорії «Найкращий фільм». В українському прокаті вона встановила рекорд за касовими зборами в Україні — понад 24 млн. грн.

Суботу, 28 квітня, відкриє показ фільму «Сторожова застава» режисера Юрія Ковальова. День продовжить збірка короткометражних фільмів-переможців Одеського міжнародного кінофестивалю: «День незалежності», реж. Антоніна Ноябрьова, «Листопад», реж. Марія Кондакова, «Бузок», реж. Катерина Горностай та «Випуск '97», реж. Павло Остріков. Завершить день показ фільму «Чужа молитва» Ахтема Сеітаблаєва.

В заключний день кіновестивалю будуть показані стрічки «Стрімголов», реж. Марина Степанська, який виборов 3 нагороди Національної кінопремії «Золота Дзиґа» та «DZIDZIO Контрабас», реж. Олег Борщевський, продюсер Сергій Лавренюк, який зібрав бокс-офіс близько 23 млн. грн та отримав в межах Другої Національної кінопремії «Золота Дзиґа» нагороду в номінації «Вибір глядача».

Всі покази пройдуть в кінотеатрі «Амірані». Вхід — вільний. Всі фільми показуватимуться мовою оригіналу з англійськими та грузинськими субтитрами.

Повна програма кінофестивалю «Україна в фокусі»
Сторінка кінофестивалю «Україна в фокусі» в Facebook
Трейлер кінофестивалю «Україна в фокусі»
Постер кінофестивалю «Україна в фокусі»

Партнери фестивалю:
Ukrainian State Film Agency;
My.Ge;
Embassy of Ukraine in Georgia;
Ministry of Culture and Monument Protection of Georgia;
Georgian National Film Center;
Solar Media Entertament;
JAKO radio;
Huggobar;
Odessa International Film Festival;
Hotel Kopala;
Dugladze;
mental dRive Studio;
FX Film Georgia;
JS Films
З усіх питань звертайтеся до нас будь-яким зручним способом:
E-mail: kate.zvezdina@gmail.com
Телефон: +38 (063) 434 01 56
Made on
Tilda